Zespół Sobieskiego i Asklepiosa Redaktorami prestiżowego specjalnego zeszytu “Dental Engineering” czasopisma Processes wydawnictwa MDPI

Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy zaproszeni już w 2020 roku do współpracy przez prestiżowe wydawnictwo MDPI posiadające w swoim portfolio wiele bardzo cenionych czasopism naukowych znajdujących się na najbardziej pożądanej w świecie naukowym “Liście Filadelfijskiej”. Od niemal roku redagujemy specjalny zeszyt dla czasopisma Processes posiadającego Publons IF 2,847 a Scopus IF 2,4 o tytule Inżynieria Stomatologiczna. Redaktor tego zeszytu jest prof. dr hab inż. Leszek A. Dobrzański, a redaktorami gościnnymi są dr n. med. Joanna Dobrzańska oraz dr inż. Lech Dobrzański.

W opracowaniu tym znajdzie się wiele bardzo ciekawych artykułów z całego świata dotyczących stosowania zaawansowanych technologii w stomatologii. Mamy wielką satysfakcję, że możemy się podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w celu popularyzacji stosowania nowoczesnych technologii w stomatologii.