ASKLEPIOSguide dla każdego Pacjenta

Z przyjemnością informujemy, że począwszy od stycznia 2020 roku wszyscy Pacjenci, którzy decydują się na wykonanie leczenia implantologicznego w naszej klinice zabieg mają wykonywany z użyciem najdokładniejszych na rynku szablonów implantologicznych ASKLEPIOSguide.

Jaka jest korzyść dla Pacjenta?

Każdy zabieg wykonywany z użyciem szablonu to przede wszystkim minimalizacja ingerencji w tkanki do absolutnego minimum, w tym także redukcja nacięcia tkanek miękkich do miejsc wprowadzenia implantu. Dodatkowo skrócony zostaje czas samego zabiegu, w zależności od jego rozległości o 30-60%. Ostatnia korzyść okołozabiegowa to zasadnicze skrócenie czasu niezbędnego do powrotu do codziennych obowiązków do absolutnego minimum.

Dzięki precyzyjne wszczepionym implantom na etapie wykonywania ostatecznej odbudowy protetycznej możemy liczyć na optymalne umiejscowienie filarów protetycznych co korzystnie wpływa na zachowanie najwyższej estetyki pracy protetycznej oraz późniejsze wieloletnie bezproblemowe użytkowanie swojego nowego pięknego uśmiechu!

Zainteresowany? Zapraszamy na konsultacje!