Protetyka stomatologiczna to jedna z najpiękniejszych dziedzin stomatologii. Pozwala przywrócić Pacjentom piękny uśmiech przywracając jednocześnie pełną funkcjonalność zębów.  Pacjenci po zakończeniu leczenia protetycznego bardzo często zmieniają sie nie do poznania. Przywracamy im pewność siebie i radykalnie zwiększamy samoocenę. Dodatkowo dzięki odbudowaniu całych łuków Pacjent jest także ogólnie zdrowszy, gdyż leczenie protetyczne wymaga wyeliminowania wszystkich ognisk zapalnych w jamie ustnej oraz przywracam możliwość normalnego jedzenia!

Dzięki dostępnej w naszym Centrum najnowocześniejszej w Polsce technologii i wieloletniemu doświadczeniu Zespołu naszego Centrum możemy odbudować uśmiech naszych Pacjentów nawet w 48 godzin zarówno w oparciu o zęby własne Pacjenta jak równiez o implanty.  Ultra nowoczesne Centrum Inżynierii Stomatologicznej Asklepios posiadające profesjonalne centrum frezarskie, drukarkę 3D SLS/SLM, drukarkę SLA do modeli roboczych oraz kompletne oprogramowanie projektowe pozwala zrealizować nawet najbardziej skomplikowane uzupełnienie protetyczne w najkrótszym na rynku czasie.  Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu pozwala także na kompleksowe i optymalne dobranie rozwiązań protetycznych do sytuacji w Twojej jamie ustnej.

Protetyka cyfrowa

W naszym Centrum wdrożyliśmy wszystkie zdobycze najnowocześniejszej technologii, tak aby służyła naszym Pacjentom. Nowoczesna technologia pozwala efektywnie poprawić jakość wykonywanych elementów protetycznych, zwiększyć ich dopasowanie do zębów filarowych poprawiając szczelnośc całej pracy protetycznej a przez to jej żywotność. Dzięki nowoczesnej technologii możemy skrócić czas wykonania uzupełnienia protetycznego do 48 godzin od momentu pobrania wycisków. Pozwala to na odbudowę uśmiechów Pacjentów z całej Europy.

Przy wykonywaniu wycisków protetycznych korzystamy zarówno z najlepszych dostępnych na rynku mas wyciskowych zapewniających największą dostępną dokładność odwzorowania rzędu 30-40 mikrometrów jak również skanera wewnątrzustnego pracującego w technologii laserowej gwarantującego najlepsze odwzorowanie skanu względem rzeczywistości.

Skuteczna nowoczesna protetyka stomatologiczna musi rozpocząć się od przeprowadzenia pełnej diagnostyki CBCT. Pozyskany tomogram pozwoli właściwie ocenić stan zębów filarowych, które w późniejszym etapie posłużą jako fundament nowego pięknego uśmiechu.  Na tym etapie konieczne jest także określenie warunków kostnych umożlwiających ewentualne wszczepienie implantów w miejscach braków zębowych.

Następnie konieczne jest przygotowanie zębów filarowych do wykonania pracy protetycznej. Często wymaga to przeprowadzenia leczenia endodontycznego, periodontologicznego oraz chirurgicznego.

Po przygotowaniu zębów pozostaje wykonanie precyzyjnych uzupełnień stomatologicznych, które stworzą piękny uśmiech na długie lata.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - NAJLEPSZA TECHNOLOGIA

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA KAŻDEGO ZĘBA

 

Od samego początku działalności naszego Centrum stawiamy na pełną, kompleksową diagnostykę z wykorzystaniem tomografu wiązki stożkowej CBCT. W naszej pracowni rentgenowskiej posiadamy jeden z najdokładniejszych tomografów na rynku amerykańskiej firmy GENDEX – model GXDP 700.  Z jego wykorzystaniem przeprowadzamy wszystkie procedury niezbędne do realizacji leczenia protetycznego. Począwszy od ogólnej diagnostyki całego uzębienia, przez procedury endodontyczne wykonywane z użyciem CBCT (w cenie) przez weryfikację oddawanej gotowej pracy protetycznej. Dzięki temu Pacjent ma pewność, że zęby zakwalifikowane do leczenia protetycznego będą stanowić solidne podparcie dla nowego uśmiechu. Celem kompleksowej diagnostyki jest zapewnienie maksymalnie długiego okresu użytkowania projektowanego uzupełnienia protetycznego.


mosty i korony pełnoceramiczne, licówki, korony i mosty CoCr drukowane 3D, korony i mosty tytanowe drukowane 3D, tytanowe protezy szkieletowe drukowane 3D

Nasze Centrum posiada najnowocześniejsze w Polsce Centrum Inżynierii Stomatologicznej  wyposażone w 2 drukarki druku 3D w technologiach SLA i SLS/SLM, profesjonalne 5-osiowe centrum frezarskie japońskiej firmy FANUC. frezarki numeryczne firm Kimla/RS-team, Yenadent, stanowiska projektowania CAD/CAM. Ultranowoczesne wyposażenie pozwala na prowadzenie leczenia całkowicie cyfrowo począwszy od wycisku cyfrowego, modelu drukowanego przez wydruk podbudowy i wykonanie całej pracy w pełnym konturze z wykorzystaniem frezarek numerycznych kończąc. Tak wyposażone laboratorium pozwala Pacjentom zaoszczędzić czas niezbędny na wykonanie odbudowy protetycznej a nam pozwala na zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych elementów przy jednoczesnym zachowaniu powtarzalności wykonywanych prac.

Jako jedyni w Gliwicach posiadamy pełną linię do produkcji stałych uzupełnień protetycznych całkowicie cyfrowo. W naszym gabinecie nie ma konieczności stosowania mas protetycznych. A jakie są korzyści dla Pacjenta? Pacjenci, którzy mają silny odruch wymiotny lub po prostu nie tolerują wykonywania wycisków protetycznych z wykorzystaniem mas wyciskowych mogą tego dzięki skanerowi wewnątrzustnemu całkowicie uniknąć! Skan wykonywany jest z użyciem urządzenia, które od razu, na bieżąco tworzy wirtualny model uzębienia Pacjenta.

PIĘKNE UŚMIECHY OD SOBIESKIEGO!

[/vc_column_inner]
  • All
  • * Na zębach
  • * Na implantach
  • * Trudne przypadki

więcej uśmiechów znajdziesz tutaj

kliknij tutaj

Poznaj swojego Lekarza:

dr n. med. Joanna Dobrzańska

dr n. med. Joanna Dobrzańska

Główny Lekarz Dentysta / Właściciel

Perfekcjonistka z zamiłowaniem do wdrażania nowych i udoskonalonych metod leczenia z pierwszej kolejności dostrzegając korzyści dla Pacjenta. Już od najmłodszych lat, za sprawą rodzinnych tradycji, była pewna że będzie dentystą. Przez kilka lat prowadziła zajęcia ze studentami na swojej macierzystej uczelni zdobywając także doświadczenie dydaktyczne. Przede wszystkim jest jednak praktykiem z doświadczeniem w realizacji kompleksowych odbudów uśmiechu począwszy od diagnostyki przez leczenie zachowawcze i kanałowe, periodontologię, implantologię na protetyce i implantoprotetyce kończąc.

lek. dent. Michał Pysz

lek. dent. Michał Pysz

Lekarz Dentysta

Praktyk posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji skomplikowanych planów leczenia z zakresu endodoncji, protetyki i implantologii z implantoprotetyką. Swoją wiedzę i umiejętności rozszerzał na licznych kursach z zakresu implantologii i implantoprotetyki. Ostoja spokoju. Zawsze dba o najwyższą jakość realizowanych zabiegów. W Zespole Sobieskiego ceniony za kompleksowe podejście do problemów Pacjenta i delikatność w szczególności w zabiegach chirurgicznych i implantologicznych oraz za dokładność realizowanych prac protetycznych.

lek. dent. Barbara Wacławska

lek. dent. Barbara Wacławska

Lekarz Dentysta

Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji kompleksowych planów leczenia, w szczególności z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki. Dobrze znana naszym najmłodszym Pacjentom pod której opiekę trafiają w naszym Centrum. Zawsze stara się w pierwszej kolejności dobrze zrozumieć oczekiwania Pacjenta dbając o Jego komfort przez cały okres leczenia.

dr n. med. Grzegorz Hille

dr n. med. Grzegorz Hille

Lekarz Dentysta - Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Specjalista z zakresu zabiegów implantologicznych i chirurgicznych oraz periodontologicznych. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał w trakcie studiów doktoranckich w Collegium Medicum Oddziału Lekarsko-Dentystycznego w Krakowie oraz w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Perfekcjonista dbający o każdy aspekt zabiegu, w tym w szczególności samopoczucie Pacjenta. Stosuje rutynowo szablony chirurgiczne w trakcie zabiegów implantacyjnych.

Co WYRÓŻNIA SOBIESKIEGO:

pełny uśmiech na implantach

DOŚWIADCZENIE.

Nasz Zespół już od 12 lat z powodzeniem realizuje najbardziej skomplikowane plany leczenia implantologicznego w oparciu o najnowsze zdobycze technologii. Do tej pory odbudowaliśmy ponad 2000 uśmiechów!

Wykonujemy zaawansowane odbudowy bazy kostnej, odbudowy całych łuków zębowych w oparciu o jednoelementowe prace jako jedni z nielicznych w Polsce i Europie. Wszystkie zabiegi są nawigowane w technologii ASKLEPIOSguide, co gwarantuje krótki czas zabiegu, dużą dokładność i wysoką skuteczność.  Przy każdym zabiegu pracuje Zespół składający się z: 2 Lekarzy Dentystów, Asystentek Stomatologicznych, Inżyniera Stomatologicznego oraz Technika Dentystycznego.

DSC_2801-768x512[1]

PRESTIŻOWE NAGRODY.

Nasz Zespół od wielu lat jest nagradzany za wdrażane innowacje. W roku 2015 otrzymaliśmy także tytuł Ambasadorów Innowacji. Otrzymaliśmy ponad 20 nagród na targach wynalazków i innowacji na całym świecie. Do najbardziej prestiżowych należą SEMI GRAND PRAIZE targów ICLA 2015, Foz do Iguaçu w Brazylii ( druga nagroda całych targów),  Nagroda Specjalną IFIA Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców IFIA targów  MTE 2020 w Kaula Lumpur w Malezji, Nagrodę Specjalną TISIAS na targach iCAN 2020 w Toronto w Kanadzie, Nagrodę Specjalną targów WIAC 2020 w Seulu w Korei Południowej oraz Złote Medale targów:  IPITEX 2016 w Bangkoku w Tajlandii, IWIS 2015 w Warszawie a w 2020 roku  targów wynalazczości i innowacji w Kanadzie, Sri Lance, Malezji, Korei Południowej, Hong Kongu i na Tajwanie).

ptr

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA .

Nasza klinika posiada najlepszy sprzęt niezbędny do realizacji każdego planu leczenia stomatologicznego. Nasze gabinety są przyjazne Pacjentom a przy tym nowoczesne. To co nas wyróżnia to całkowicie profesjonalne, najlepsze w Polsce Centrum Inżynierii Stomatologicznej Asklepios, które realizuje wszystkie prace protetyczne stosując drukarki 3D, frezarki CNC oraz urządzenie ALD. Dzięki temu wszystkie zabiegi implantologiczne oraz protetyczne realizaowane są cyfrowo z największą dokładnością.

DENTISTRY 4.0

W naszym Centrum wdrożyliśmy wszystkie zdobycze najnowocześniejszej technologii, tak aby służyła naszym Pacjentom. Korzystamy rutynowo z cyfrowego tomografu wiązki stożkowej CBCT dla pozyskania możliwie kompletnej informacji o Twoich zębach i bazie kostnej, która może posłużyć jako podstawa do odbudowy implantologicznej utraconych zębów. Na tej podstawie możemy wykonać szablony implantologiczne ASKLEPIOSguide – najdokładniejsze na rynku – pozwalające skrócić czas zabiegu, zwiększyć przewidywalność jego efektów oraz umożliwić wykonanie optymalnej odbudowy protetycznej. Cały proces tworzenia odbudowy protetycznej odbywa się całkowicie cyfrowo. Wykorzystując druk 3D, frezowanie CNC, oprogramowanie CAD/CAM oraz doświadczenie naszego Zespołu jesteśmy w stanie odbudować każdy uśmiech nawet w ciągu 48 godzin!

DENTISTRY 4.0 to filozofia naszej pracy i podejścia do wykorzystania technologii w służbie stomatologii będąca implementacją Przemysłu 4.0 do codziennej praktyki stomatologicznej. Najważniejszy jest Pacjent. Żeby ta maksyma mogła mieć realny wymiar konieczne jest wykorzystywanie każdej okazji do zredukowania czasu niezbędnego do wykonania poszczególnych procedur oraz ich uciążliwości dla Pacjenta. Już teraz możemy zarówno zaplanować zabieg całkowicie cyfrowo, tak aby być gotowym przed zabiegiem np. implantologicznym lub protetycznym do wykonania wszystkich procedur ściśle z założonym planem. Korzystając z druku 3D możemy zredukować czas niezbędny do wykonania elementów konstrukcyjnych nawet o 4 razy! Wykorzystujemy także biozgodny TYTAN przy każdej okazji wykonując zarówno mosty i korony, łączniki jak i protezy szkieletowe.

Dentistry 4.0 to dla Pacjenta same korzyści. Przekonaj się sam!

« z 4 »

"Druk 3D zrewolucjonizował implantologię. Dzięki szablonom implantologicznym możemy skrócić czas zabiegów o min. 60%, a czas rekonwalescencji do 1 doby po zabiegu implantacyjnym!"

dr inż. Lech Dobrzański

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA SOBIESKIEGO:

WZMOCNIONE MOSTY PEŁNOCERAMICZNE 

piękny, naturalny wygląd zębów na podbudowie z tlenku cyrkonu przy zwiększonej wytrzymałości 

Centrum Medycyny i Stomatologii Sobieski już od 2014 roku na szeroką skalę stosuje wysokoestetyczne korony i mosty pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu ze zwiększoną wytrzymałością czyli tzw. 3/4 korony pełnokonturowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz setkom pięknych uśmiechów wykonanych w ten sposób jesteśmy pewni sprostania najbardziej wymagającym oczekiwaniom estetycznym naszych Pacjentów oraz wytrzymałościowych. Wiedzę opieramy o serię własnych testów i wyników własnych badań przeprowadzonych w latach 2015-2020.

 

DRUKOWANE PODBUDOWY MOSTÓW PROTETYCZNYCH

precyzja i niska waga każdego uzupełnienia protetycznego! 

Wraz z inżynierami Centrum Inżynierii Stomatologicznej ASKLEPIOS  Centrum Medycny i Stomatologii SOBIESKI opracowało  innowacyjny system wykonywania odbudów protetycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii wykonywania podbudów protetycznych dostępnego na rynku czyli druku 3D w technologii SLS/SLM.

Dla Pacjenta to same korzyści!

Dzięki drukowi 3D w technologii SLS/SLM możemy zredukować ciężar uzupełniania protetycznego o minimum 25% dzięki optymalizacji wydruku w stosunku do projektu, wykonać podbudowę w sposób, który zapewni optymalną grubość warstwy licującej dzięki czemu most jest lekki oraz zawsze naturalnie podobny do zębów Pacjenta.

Wszystkie uzupełniania projektowane są z użyciem technologii CAD, co w połączeniu z wysokoprecyzyjnym drukiem 3D pozwala na zapewnienie niespotykanej dotąd szczelności uzupełnień protetycznych radykalnie wydłużając okres bezproblemowej eksploatacji.

Masz braki w uzębieniu i chcesz odzyskać piękny uśmiech? Zgłoś się do nas już dziś na konsultację!

PROTEZY TYTANOWE

 precyzja druku 3D i niska masa!

Wszystkie prace ruchome wykonywane w naszym Centrum wytwarzane są w technologii druku 3D. Dzięki technologii SLS możemy wykonywać wszystkie prace ruchome takie jak protezy szkieletowe, protezy szkieletowe na zasuwach, protezy na teleskopach w druku 3D z najwyższą dokładnością i odwzorowaniem kształtów. Dzięki temu protezy są zawsze idealnie dopasowane, lekkie i wygodne z użytkowaniu.

 

KORONY, NAKŁADY i MOSTY DEDYKOWANE PACJENTOM Z BRUKSIZMEM

materiały i kształt dostosowany do trudnym warunków pracy

W Centrum Sobieski Pacjenci z bruksizmem mogą liczyć na wykonanie prac protetycznych z materiałów uwzględniających ich specyficzne, trudne warunki. Wykonujemy zarówno prace odtworzeniowe pojedynczych braków jak również pełne odbudowy całych łuków u Pacjentów z bruksizmem.

Stosujemy zarówno materiały hybrydowe, ceramikę szklaną jak i rozwiązania pełnoceramiczne.

 

DRUKOWANE WKŁADY KORONOWO-KORZENIOWE

 precyzja w każdym mikrometrze!

W naszym Centrum wykonujemy wszystkie wkłady koronowo-korzeniowe z użyciem technologii druku 3D. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować kształt opracowanego kanału i wykonać maksymalnie precyzyjny wkład, który stanie się pewnym filarem odbudowy protetycznej na wiele lat.

 

ODBUDOWY DEFICYTÓW TKANEK MIĘKKICH

zastąpienie utraconych tkanek miękkich pracą protetyczną

W Centrum Sobieski wykonujemy pracy u Pacjentów zgłaszających się z nietypowymi problemami. Dzięki dostępnej technologii i doświadczeniu Lekarzy oraz Inżynierów możemy podjąć się procedur zastąpienia deficytów tkanek wyrostka zębodołowego wykonując zintegrowaną z mostem protezę tego obszaru. Możemy także wykonać dowolną odbudowę protetyczną nietypową i wymagającą dodatkowych zadań projektowych i produkcyjnych!

 

LECZENIE IMPLANTOLOGICZNE W SOBIESKI KROK PO KROKU

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I SZYBKICH TERMINÓW!

 

Najwyższej klasy specjaliści, własne profesjonalne Centrum Inżynierii Stomatologicznej, doświadczenie w realizacji planów leczenia, opieka Inżyniera Stomatologicznego przez cały czas realizacji leczenia, profesjonalne oprogramowanie CAD/CAM oraz wydłużone okresy gwarancji.

Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI to miejsce wyjątkowe! W jednej firmie skupiamy całą stomatologię. Począwszy od diagnostyki, diagnozy, światowej sławy ekspertów przez najlepszą technologię i wieloletnie doświadczenie!

Z nami masz pewność, że twoje zęby są w dobrych rękach!

DLACZEGO POWINIENEŚ WYKONAĆ LECZENIE PROTETYCZNE W SOBIESKIM?

1. Najwyższej klasy specjaliści!

W naszym Centrum leczenie protetyczne wykonują lekarze z bardzo dużym doświadczeniem popartym bogatym portfolio pięknych uśmiechów. Lekarzem prowadzącym takie prace jest dr n. med. Joanna Dobrzańska – właściciel CMIS SOBIESKI, specjalizująca się w kompleksowych odbudowach uśmiechu. Doktor Dobrzańska planuje każdą odbudowę uśmiechu przeprowadzaną w naszym Centrum dbając o dokładną diagnostykę, wyleczenie wszystkich zębów aż po zachowanie maksymalnego efektu estetycznego. W naszym Centrum w leczeniu protetycznym uczestniczy zarówno inżynier stomatologiczny jak i technicy stomatologiczni, którzy wykonują wszystkie odbudowy protetyczne realizowane w CMIS SOBIESKI w naszej cyfrowej pracowni protetycznej.  W całym leczeniu uczestniczy zespół w wieloletnim doświadczeniem gwarantującym sprawne przeprowadzenie każdego zabiegu w maksymalnie komfortowych warunkach.

2. Doświadczenie i liczba wykonywanych przez nas uśmiechów jest gwarantem sukcesu

Nasze Centrum specjalizuje się w wykonywaniu leczenia protetycznego czego potwierdzeniem jest kompletne wyposażenie naszego Centrum oraz specjalistyczny personel przygotowany do realizacji nawet najtrudniejszych planów leczenia.

3. Kompleksowa diagnostyka z wykorzystaniem tomografu stomatologicznego CBCT

Leczenie protetyczne rozpoczynamy od wykonania badania tomograficznego CBCT, na podstawie którego możemy zweryfikować warunki panujące w jamie ustnej i dokładnie zaplanować plan leczenia, tak aby maksymalnie skrócić czas tego leczenia .

4. Cyfrowe planowanie leczenie protetycznego

Wykonywane przez nas prace protetyczne są wykonywane z wykorzystaniem najnowocześniejszej obecnie metody CAD/CAM, która pozwala na projektowanie komputerowe całej odbudowy protetycznej co zapewnia dużą dokładność wykonywanej pracy eliminując przypadkowość w tym etapie. Prace następnie są frezowane z wykorzystaniem numerycznej frezarki i synteryzowane w piecu z cyfrowym sterowaniem zapewniającym idealne warunki niezbędne do wykonania pracy.

5. Całość leczenia protetycznego wykonujemy w jednym miejscu!

Na miejscu posiadamy cały niezbędny sprzęt do wykonania cyfrowego planu leczenia, diagnostyki z wykorzystaniem tomografii CBCT, zabiegów endodontycznych, ortodontycznych oraz protetycznych z wykorzystaniem własnego, w pełni cyfrowego laboratorium protetycznego – Centrum Frezowania SOBIESKI. Dzięki temu możemy skrócić całość leczenia do absolutnego minimum z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług.

6. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług

W naszym Centrum mamy wdrożony wewnętrzny system zachowania jakości, dzięki któremu mamy pewność, że każdy Pacjent będzie otoczony odpowiednią opieką od momentu pierwszego kontaktu z naszą recepcją, aż po wizyty kontrolne po zakończeniu leczenia.

7. Całość leczenia całkowicie bez bólu!

W naszym Centrum przykładamy olbrzymią wagę do minimalizowania bólu w trakcie zabiegów. Wszystkie, nawet najprostsze zabiegi wykonujemy w znieczuleniu bez dodatkowych opłat. Jednocześnie posiadamy urządzenie do komputerowo wspomaganego podawania znieczulenia, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający Pacjent nie odczuje żadnego bólu.

8. Optymalizacja kosztów leczenia

Bardzo dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania Pacjentów tak aby zaproponować zawsze rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom. Jednak nie zapominamy, że aspekt finansowy całego leczenia ma także zasadnicze znaczenie. Dlatego też możemy zaproponować zarówno rozwiązania ruchome jak i stałe oraz wykonane z materiałów na podbudowie z chromo-kobaltu licowanych porcelaną lub pełnoceramicznych licowanych porcelaną w zależności od oczekiwanego koloru końcowego gotowej pracy.

9. Gwarancja

Jesteśmy pewni wykonywanych u nas usług. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji, która jest wydłużona względem oferty dostępnej na rynku.

Nasza oferta

null

implanty

cyfrowa implantologia: CBCT, ASKLEPIOSguide, druk 3D, CAD/CAM

null

protetyka

mosty i korony pełnoceramiczne, licówki, korony i mosty CoCr drukowane 3D, korony i mosty tytanowe drukowane 3D, tytanowe protezy szkieletowe drukowane 3D

null

endodoncja

endodoncja mikroskopowa, CBCT, RTG

null

periodontologia

choroby przyzębia, ``paradontoza``

null

stomatologia estetyczna

leczenie zębów, wybielanie, profilaktyka

null

chirurgia

usuwanie zębów, zabiegi przedimplantacyjne, zatrzymane ósemki

null

CBCT i RTG

tomograf, pantomograf, RVG

null

gwarancja

Protetyka Sobieskiego w liczbach

lat na rynku
Odbudowanych uśmiechów
lat stomatologii cyfrowej
Nagród z całego świata
zgłoszeń i patentów
specjalistycznych urządzeń produkcyjnych (CNC i 3D)

Nasze atuty

Atmosfera

Atmosfera

Wszystko co robimy nakierowane jest na zapewnienie Pacjentowi maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu. Dbamy o przyjazną, domową atmosferę. Nasi Pacjenci mogą zawsze liczyć na zrozumienie i wyrozumiałość wszystkich członków Zespołu. Dodatkowo staramy się aby każda procedura była zoptymalizowana pod tym kątem, aby Pacjenci byli zawsze uśmiechnięci i zrelaksowani w trakcie wizytu u nas.

Lekarze

Lekarze

Ponad 12 lat doświadczenia zespołu Centrum Sobieski w realizcji wszystkich rodzajów planów leczenia stomatologicznego, poparte gruntowną wiedzą zdobywaną zarówno na uczelniach jak i w zaawansowanych kursach praktycznych oraz doświadczenie naukowe to gwarancja prawidłowej diagnozy i perfekcyjnego wykonania.

Inżynierowie

Inżynierowie

Każde leczenie stomatologiczne realizowane przez nas jest planowane w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne przez Lekarza prowadzącego wspieranego przez zespół Inżynierów Stomatologicznych, którzy przygotowują szablony chirurgiczne, mock-upy, uzupełnienia tymczasowe niezbędne do prawidłowego zaplanowania każdej odbudowy protetycznej.

Diagnostyka

Diagnostyka

Każde leczenie rozpoczynamy przeprowadzeniem pełnej diagnostyki z użyciem tomografu wiązki stożkowej CBCT, który znajduje się w naszym Centrum. Dzięki temu Pacjent może otrzymać plan leczenia obejmujący wszystkie zagadnienia związane z przywróceniem jego pięknego uśmiechu!

Wiedza

Wiedza

Zespół Sobieskiego posiada bardzo bogate doświadczenie związane z realizacją każdego rodzaju leczenia stomatologicznego. Stale publikujemy efekty naszej pracy w prestiżowych międzynarodowych czasopismach naukowych. W Sobieskim działa laboratorium badawczo-rozwojowe. Nasza klinika to miejsce implementacji wielu nowatorskich rozwiązań poprawiających jakość naszych usług oraz ich żywotność.

Nagrody

Nagrody

Zespół Sobieskiego był wielokrotnie nagradzany na licznych targach wynalazków i innowacji. W roku 2016 otrzymaliśmy tytuł Ambasadorów Innowacji przyznany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP. Posiadamy ponad 20 medali z targów na całym świecie, w tym SEMI GRAND PRIZE z Brazylii oraz Nagrodę IFIA z Malezji.

Technologia

Technologia

Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych w Polsce firm zajmujących się stomatologią. Posiadamy kompletne wyposażenie gabinetów stomatologicznych (mikroskopy, skanery wewnątrzustne, mikrosilniki itd), dbamy o nienaganną czystość całej kliniki oraz wszystkich zabiegów, a także posiadamy 3 profesjonalne frezarki, 2 drukarki 3D, urządzenie ALD, pełne laboratorium mikroskopowe do weryfikacji jakości pracy oraz własne laboratorium protetyczne CAD/CAM wyposażone w kilka programów do projektowania oraz kilka skanerów protetycznych.

Informacje z bloga

Wywiad z dr. Dobrzańskim

W Nowinach Gliwickich ukazał się wywiad z Prezesem Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI dr. Lechem Dobrzańskim. Nasz Szef opowiada w nim o tym w jaki sposób wygląda teraz nasza Praca, o nowej rzeczywistości w której jesteśmy w stanie w pełni bezpiecznie realizować każde leczenie stomatologiczne. Zapraszamy do lektury!

https://www.nowiny.gliwice.pl/pacjencie-dbamy-o-ciebie

clean DENT workspace – wynalazek multimedalista!

Zepół Centrum Sobieski i Centrum Asklepios pod kierownictwem doktora Lecha Dobrzańskiego aktywnie włączył się z walkę z pandemią koronawirusa tworząc koncepcję zabezpieczenia Pacjenta i Personelu medycznego podczas wykonywania zabiegów generujących aerozol medyczny,…

Read More

Bezpieczeństwo Pacjentów to priorytet!

W naszej klinice na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pacjentów oraz członków naszego Zespołu. W tym celu od samego początku istnienia kliniki wdrożyliśmy restrykcyjne normy zachowania czystości pomieszczeń i sterylności narzędzi oraz urządzeń stosowanych przy leczeniu każdego z naszych Pacjentów. …

Read More

ASKLEPIOSguide dla każdego Pacjenta

Z przyjemnością informujemy, że począwszy od stycznia 2020 roku wszyscy Pacjenci, którzy decydują się na wykonanie leczenia implantologicznego w naszej klinice zabieg mają wykonywany z użyciem najdokładniejszych na rynku szablonów implantologicznych ASKLEPIOSguide.

Read More

Uśmiechnij się z nami - zapraszamy!

Adres: