O nas

Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI to miejsce, w którym od wielu lat odbudowujemy piękne uśmiechy naszych Pacjentów realizując leczenie z zakresu implantologii, protetyki, mikroskopowej endodoncji, ortodoncji, dysfunkcji narządu żucia oraz stomatologii estetycznej. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszą w Gliwicach i jedną z najnowocześniejszych na Śląsku pracowni tomografu CBCT oraz najnowocześniejsze na Śląsku laboratorium protetyczne oparte w 100% na technologii CAD/CAM możemy zagwarantować najwyższą jakość usług w najkrótszych możliwych terminach...

Content to be toggled.

Aby sprostać oczekiwaniom każdego wymagającego Pacjenta korzystamy wyłącznie z  najlepszych i najnowocześniejszych metod, materiałów oraz  urządzeń, które znajdują się w naszym gabinecie i są wykorzystywane przy  leczeniu każdego Pacjenta. Nas z zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy traktują swoją pracę jak hobby, zawsze służąc Państwu z najwyższym zaangażowaniem.  Decydując się na leczenie w naszym Centrum masz pewność, że zostaniesz potraktowany zawsze indywidualnie i wyjątkowo, a każda procedura medyczna zostanie wykonana profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Wiemy także jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie wizyty u Dentysty. Dlatego też zadbaliśmy o wyjątkową atmosferę naszego Centrum. U nas poczujesz się jak w domu. Wnętrze naszego Centrum zostało zaaranżowane tak, aby każdy poczuł się w nim dobrze: komfortowo i  odprężająco. U nas oczekiwać będziesz w komfortowych warunkach, w klimatyzowanym wnętrzu, a wszystkie terminy twoich wizyt umówione zostaną na konkretną godzinę, tak aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowocześniejszą w Gliwicach pracownię RTG w której posiadamy aparat pantomograficzny oraz tomograf wiązki stożkowej  CBCT firmy GENDEX umożliwiający wykonanie dowolnego zdjęcia RTG 3D zarówno przed rozpoczęciem leczenia w celu optymalnego zaplanowania leczenia, a także w trakcie trwania leczenia poprawiając znacząco jego skuteczność.

Wykonujemy także uzupełnienia protetyczne we własnym centrum frezowania. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem projektowym pozwalającym na wykonanie maksymalnie dokładnego uzupełnienia w najwyższej jakości. Taka organizacja pracy pozwala także na znaczące skrócenie czasu wykonywania uzupełnień protetycznych.

Rozpoczynając leczenie u nas masz pewność, że sprostamy najwyższym oczekiwaniom technicznym i estetycznym w najkrótszym możliwym czasie.

Column 1/2