Protetyka

W naszym Centrum kładziemy duży nacisk na wdrażanie do codziennej praktyki stomatologicznej najnowocześniejszych rozwiązań, tak aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższą jakość wykonywanych odbudów protetycznych – zarówno koron i mostów wykonywanych na podbudowie metalowej jak i pełnoceramicznej jak i prac implantoprotetycznych osadzanych na łącznikach indywidualnych projektowanych specjalnie dla danego Pacjenta.

Wykonywane przez nas prace protetyczne są wykonywane z wykorzystaniem najnowocześniejszej obecnie metody CAD/CAM, która pozwala na projektowanie komputerowe całej odbudowy protetycznej co zapewnia dużą dokładność wykonywanej pracy eliminując przypadkowość w tym etapie. Prace następnie są frezowane z wykorzystaniem numerycznej frezarki i synteryzowane w piecu z cyfrowym sterowaniem zapewniającym idealne warunki niezbędne do wykonania pracy.

Wykonujemy obecnie prace na podbudowie pełnoceramicznej (cerkonowej), co pozwala na osiągnięcie niespotykanego wcześniej podobieństwa odbudowy protetycznej do zębów naturalnych.

Poniżej przedstawiamy zrzuty ekranów obrazujących proces tworzenia projektu uzupełnienia protetycznego na implantach.