O naszym centrum

 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5473
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5207
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4316
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4370
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4249
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5065
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5454
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4410
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4103
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5192
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_3983
 • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4124

sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5473Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w najnowcześniejsze fotele dentystycznych marki Stern Weber model 300+, które zapewnią komfort pacjentowi oraz efektywną pracę lekarzowi co wprost wpływa na jakość świadczonych usług. Fotele wyposażone są w końcówki stomatologiczne wyłącznie renomowanych firm W&H i NSK. Nieodłącznym elementem wyposażenia jest najnowocześniejszy aparat RTG z radiowizjografią w każdym gabinecie, który gwarantuje pacjentowi najniższą możliwą dawkę promieniowania oraz efektywną pomoc w diagnostyce i pełną kontrolę efektów leczenia. Jednocześnie podczas każdego zabiegu dzięki wykorzystaniu wysokorozdzielczej kamery wewnątrzustnej marki Kodak z funkcją wykrywania wczesnych zmian próchnicowych i wspomnianej radiowizjografii Pacjent może sam kontrolować na ekranie monitora postępy leczenia. Nasz gabinet posiada również nowoczesne urządzenia dodatkowe usprawniające cały proces leczenia, takie jak endometry, luby stomatologiczne, piaskarki, mieszalniki i inne.

sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5362W naszym Centrum przykładamy bardzo dużą uwagę do prawidłowej  i szczegółowo wykonanej procedury diagnostyki. Właśnie dlatego każde leczenie poprzedzane jest przeprowadzeniem szczegółowej oceny radiologicznej uzębienia. Podstawą prawidłowej oceny stanu całego uzębienia, ale także stawów i kości jest wykonanie dokładnego cyfrowego zdjęcia pantomograficznego RTG. Pozwala ono na szczegółowe zaplanowanie całego leczenia. Posiadamy najnowocześniejszy aparat pantomograficzny GENDEX GXDP-700 z przystawką cefalostatyczną, który jest urządzeniem całkowicie cyfrowym co pozwala osiągnąć dokładne, szczegółowe zdjęcie przy jednocześnie minimalnej dawce promieniowania. Dzięki temu możemy podjąć się każdego leczenia na miejscu, bez konieczności opuszczania Centrum. W naszym Centrum wykonujemy zdjęcie pantomograficzne przed rozpoczęciem realizacji każdego leczenia stomatologicznego, co znacząco przyczynia się do zwiększenia jakości świadczonych usług.

Posiadamy w naszej pracowni rentgenowskiej najnowocześniejszy obecnie tomograf wiązki stożkowej 3D umożliwiający wykonanie dowolnej rekonstrukcji obszaru jamy ustnej. W związku z tym całość diagnostyki możemy wykonać na miejscu gwarantując naszym Pacjentom najlepszą ocenę Ich sytuacji w jamie ustnej!

W naszym Centrum stawiamy bardzo wysokie wymagania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa każdego zabiegu, dlatego posiadamy zaplecze wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia potrzebne do przeprowadzenia sterylizacji narzędzi. Nasze gabinety poddajemy także ozonowaniu, które likwiduje wszystkie drobnoustroje zwiększając bezpieczeństwo każdego zabiegu.

baner3bNasze Centrum posiada swoją, w pełni wyposażoną w najnowocześniejsze urządzenia, pracownię protetyczną noszącą nazwę Centrum Frezowania SOBIESKI wykonującą wszystkie korony, mosty i precyzyjne protezy ruchome w technologii CAD/CAM. Posiadamy najnowocześniejsze w Gliwicach i jedno z najnowocześniejszych na Śląsku oprogramowań do projektowania uzupełnień protetycznych, które umożliwia wykonywanie prac protetycznych w oparciu zarówno o skan wycisku (także wewnątrzustnego oraz bezpośrednio z wycisku lub modelu gipsowego) jak i projekcję z tomografu wiązki stożkowej RTG 3D. Jednocześnie wszystkie prace, zarówno wykonywane z tlenku cyrkonu jak i z metalu (najczęściej stosowane stopy chromo-kobaltu lub tytanu) wykonujemy na frezarce numerycznej CNC, która posiada unikatowe możliwości i jest jednym z najnowocześniejszych tego typu urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Zwieńczeniem każdej pracy mającym wpływ na jej jak najwierniejsze odwzorowanie zębów prawdziwych jest system porcelany firmy Creation Willi Geller, który stosujemy w każdej pracy.

sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4366Ścisła współpraca laboratorium protetycznego z gabinetem stomatologicznym, realizowana u nas poprzez możliwość stałego uczestniczenia lekarza prowadzącego leczenie w procesie projektowania uzupełnienia protetycznego oraz obecność projektanta uzupełnienia protetycznego w gabinecie stomatologicznym i wsłuchiwanie się w oczekiwania Pacjenta pozwala odpowiedzieć nam na wszystkie, nawet najbardziej wyszukane oczekiwania stawiane przez Pacjenta.