Endodoncja mikroskopowa

Dlaczego warto wykonać leczenie kanałowe właśnie u nas:

1. W naszym Centrum specjalizujemy się w wykonywaniu leczenia endodontycznego. W każdym miesiącu niemal połowa naszych Pacjentów to osoby, które poddają się leczeniu kanałowemu. Posiadamy na miejscu wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, aby przeprowadzić takie leczenie bez zwłoki.

2. W naszym Centrum leczenie kanałowe wykonuje lekarz posiadający doktorat z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

3. Wykonujemy leczenie kanałowe najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodą termoplastycznego wypełniania kanałów korzeniowych

4. Ceny wykonywanych u nas procedur endodontyczych są przedstawione w jednym punkcie. Decydując się na leczenie u nas wiesz ile będzie kosztować całe leczenie. U nas nie dopłacasz za zdjęcia RTG, za dodatkową wizytę, za dodatkowy kanał, za znieczulenie oraz za wizytę wstępną.  Co niezwykle istotne w cenie leczenia kanałowego też są wliczone ewentualne zdjęcia RTG 3D potrzebne do weryfikacji efetków leczenia.

5. Wszystkie procedury przeprowadzamy w znieczuleniu bez dodatkowych opłat- u nas nie musisz obawiać się bólu.

6. Termin wizyt ustalimy szybko, na konkretną godzine. Nasze Centrum otwarte jest 6 dni w tygodniu, w dni powszednie w godz. 10.00-20.00 a w sobotę w godz. 10.00-14.00

7. Na leczenie kanałowe udzielamy 5-letniej gwarancji. Warunkiem jest zaleczenie całej próchnicy w jamie ustnej i stawianie się na wizyty kontrolne.