O naszym Centrum

NASZA WIZJA

Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI to miejsce, w którym od wielu lat odbudowujemy piękne uśmiechy naszych Pacjentów realizując leczenie z zakresu implantologii, protetyki, mikroskopowej endodoncji, ortodoncji, dysfunkcji narządu żucia oraz stomatologii estetycznej. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszą w Gliwicach i jedną z najnowocześniejszych na Śląsku pracowni tomografu CBCT oraz najnowocześniejsze na Śląsku laboratorium protetyczne oparte w 100% na technologii CAD/CAM możemy zagwarantować najwyższą jakość usług w najkrótszych możliwych terminach...

więcej

Aby sprostać oczekiwaniom każdego wymagającego Pacjenta korzystamy wyłącznie z  najlepszych i najnowocześniejszych metod, materiałów oraz  urządzeń, które znajdują się w naszym gabinecie i są wykorzystywane przy  leczeniu każdego Pacjenta. Nas z zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy traktują swoją pracę jak hobby, zawsze służąc Państwu z najwyższym zaangażowaniem.  Decydując się na leczenie w naszym Centrum masz pewność, że zostaniesz potraktowany zawsze indywidualnie i wyjątkowo, a każda procedura medyczna zostanie wykonana profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Wiemy także jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie wizyty u Dentysty. Dlatego też zadbaliśmy o wyjątkową atmosferę naszego Centrum. U nas poczujesz się jak w domu. Wnętrze naszego Centrum zostało zaaranżowane tak, aby każdy poczuł się w nim dobrze: komfortowo i  odprężająco. U nas oczekiwać będziesz w komfortowych warunkach, w klimatyzowanym wnętrzu, a wszystkie terminy twoich wizyt umówione zostaną na konkretną godzinę, tak aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowocześniejszą w Gliwicach pracownię RTG w której posiadamy aparat pantomograficzny oraz tomograf wiązki stożkowej  CBCT firmy GENDEX umożliwiający wykonanie dowolnego zdjęcia RTG 3D zarówno przed rozpoczęciem leczenia w celu optymalnego zaplanowania leczenia, a także w trakcie trwania leczenia poprawiając znacząco jego skuteczność.

Wykonujemy także uzupełnienia protetyczne we własnym centrum frezowania. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem projektowym pozwalającym na wykonanie maksymalnie dokładnego uzupełnienia w najwyższej jakości. Taka organizacja pracy pozwala także na znaczące skrócenie czasu wykonywania uzupełnień protetycznych.

Rozpoczynając leczenie u nas masz pewność, że sprostamy najwyższym oczekiwaniom technicznym i estetycznym w najkrótszym możliwym czasie.

cmis_dlaczego

Po pierwsze: Pacjent

- leczymy bez bólu

- u nas cieszyć się możesz zawsze dobrym nastrojem

- umawiamy na konkretną godzinę co skraca czas oczekiwania

- zapewniamy klarowny cennik i jasne zasady realizacji leczenia

- posiadamy profesjonalny i efektywny system rejestracji przez internet. Nasz system przypomni o zbliżającej się wizycie.

- wiele uwagi przy projektowaniu naszych gabinetów poświęciliśmy na zapewnienie naszym Pacjentom wygody przy korzystaniu z infrastruktury Centrum.  Wszystkie pomieszczenia Centrum wyposażone są w klimatyzację, która zapewni odpowiednią temperaturę zarówno w upalne jak i chłodne dni.

- nasz personel z przyjemnością i zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki, dzięki czemu masz pewność, że twoja sprawa zostanie zawsze załatwiona najlepiej jak to możliwe. Zadbamy o twoje zdrowie, ale nie zapomnimy o tym, że wizyta u dentysty to także często trudne przeżycie.

Po drugie: Zespół

- nasz zespół składa się z lekarzy dentystów posiadających duże doświadczenie w realizacji wszelkiego rodzaju leczenia, które ugruntowane jest posiadanymi stopniami naukowymi oraz licznymi certyfikatami. W skład naszego zespołu wchodzi m.in. profesor nauk medycznych, 2 doktorów nauk medycznych oraz inżynierowie stomatologiczni odpowiadający za wykonanie prac protetycznych.

- u nas zrealizujesz leczenie zębów w sposób kompleksowy, począwszy od leczenia zachowawczego przez kanałowe, chirurgiczne, implantologiczne, protetyczne, ortodontyczne aż po leczenie dysfunkcji narządu żucia

- korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych metod i pilnie śledzimy wszystkie nowości na rynku stomatologicznym, tak aby zawsze proponować najlepsze leczenie dla naszych Pacjentów

Po trzecie: Nowoczesna technologia

- w naszym Centrum posiadamy pełne, najnowocześniejsze wyposażenie stosowane obecnie w stomatologii. Pracujemy na najnowocześniejszych unitach stomatologicznych firmy Stern Weber wyposażonych we komplet akcesoriów

- posiadamy mikroskop zabiegowy Altion

- posiadamy laserowy skaner wewnątrzustny umożliwiający wykonanie prac protetycznych bez użycia mas wyciskowych

- wszystkie prace protetyczne wykonujemy w naszym Centrum Frezowania, które wyposażone jest w skaner protetyczny najwyższej światowej klasy, frezarkę numeryczną CNC, piece do synteryzacji. Prace licowane porcelaną wykonujemy na najlepszej niemieckiej porcelanie Creation firmy Willi Geller

- skomplikowane zabiegi chirurgiczne wykonujemy z wykorzystaniem piezo-noża, który znacząco poprawia dokładność i agresywność zabiegu a przez to znacząco przyśpiesza gojenie

- posiadamy nowoczesne silniki endodontyczne oraz implantologiczne dedykowane do wielu systemów implantów

- posiadamy najnowocześniejszą na Śląsku pracownię tomografii wiązki stożkowej CBCT umożliwiającą wykonanie skanów 3D z wysoką dokładnością. Wykorzystujemy to zarówno w leczeniu endodontycznym, protetycznym, dnż, ortodontycznym jak i implantologicznym.

- posiadamy najwyższej klasy systemy diagnostyczne RTG przy każdym unicie stomatologicznym oraz kamery wewnątrzustne wykrywające wczesne zmiany próchnicowe firmy Kodak

Po czwarte: jakość

- posiadamy wdrożony wewnętrzny system zachowania jakości świadczonych usług

- wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości zachowujące swoje pierwotne właściwości przez długie lata

- proponujemy leczenie w komfortowych, przyjazdnych wnętrzach, które wyposażone są w klimatyzację, tak aby nawet w najcieplejsze i najchłodniejsze dni zapewnić komfort naszym Pacjentom

- wszystkie nasze usługi wykonujemy w oparciu o sprawdzone naukowo metody potwierdzające najlepsze efekty.

- kontrolujemy jakość wykonanych przez nas usług

LECZYMY BEZ BÓLU!

znieczulenie

W naszym Centrum niezwykle dbamy o komfort Pacjenta, dlatego też przykładamy wiele uwagi do zapewnienia Pacjentowi bezbolesnego przebiegu każdego, nawet najdrobniejszego zabiegu.

W związku z tym każdy zabieg wykonujemy w znieczuleniu. U nas Pacjent ma pewność, że jeśli tylko zażyczy sobie znieczulenia otrzyma je całkowicie za darmo. Jednocześnie naszym Pacjentom zapewniamy możliwość skorzystania z bezbolesnego znieczulenia komputerowego o handlowej nazwie SleeperOne s4. Umożliwia on wykonanie wszystkich rodzajów najczęściej wykonywanych znieczuleń.

Jednocześnie mikroprocesorowa kontrola ilości i ciśnienia podawanego anestetyku, pozwala uniknąć przykrych dla pacjentów dolegliwości związanych ze znieczuleniami. Dzięki temu Pacjent nie czuje zarówno momentu rozpoczęcia podawania znieczulenia jak i całego podawania znieczulenia, a jednocześnie znieczulenie podawane jest efektywniej zwiększając pewność wykonanego znieczulenia.

Naszym celem jest minimalizacja złych wrażeń i wspomnień związanych z wizytą u dentysty! Naszym celem jest leczyć bez bólu! Zapraszamy – przekonaj się sam!

NIEPOWTARZALNY NASTRÓJ

Wiele uwagi przy projektowaniu naszych gabinetów poświęciliśmy na zapewnienie naszym Pacjentom wygody przy korzystaniu z infrastruktury Centrum. U nas komfortowo będziesz oczekiwać na swoją wizytę w eleganckiej poczekalni przy filiżance herbaty, gdzie niezbędne informacje odnajdziesz na monitorze. Wszystkie pomieszczenia Centrum wyposażone są w klimatyzację,która zapewni odpowiednią temperaturę zarówno w upalne jak i chłodne dni.

Nasz personel z przyjemnością i zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki, dzięki czemu masz pewność, że twoja sprawa zostanie zawsze załatwiona najlepiej jak to możliwe. Zadbamy o twoje zdrowie, ale nie zapomnimy o tym, że wizyta u dentysty czy lekarza to także często trudne przeżycie.

Odwiedź nas i przekonaj się sam!

5432-1200x670-2

GALERIA

« 1 z 4 »

 

...

więcej zdjęć tutaj

ZOBACZ  NASZ SPRZĘT:
POZNAJ NASZE ATUTY:sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5076
Centrum Frezowania SOBIESKI: