Skaner wewnątrzustny 3D progress

  • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4370
  • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5454
  • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_4410
  • nasz sprzet2
  • sobieskeigo_12_gliwice_foto_radoslaw_kazmierczak_5459
  • img_1364683119_197

 Jako jedyni w Gliwicach posiadamy pełną linię do produkcji stałych uzupełnień protetycznych całkowicie cyfrowo. W naszym gabinecie nie ma konieczności stosowania mas protetycznych.

Jakie są korzyści dla Pacjenta?

Przede wszystkim zwrócić należy uwagę na dokładność wykonywanych sknaów. Skaner wewnątrzustny wykonuje pomiary z dokładnością realną ok. 50-70 mikrometrów, a co za tym idzie z jedną z najwyższych możliwych do osiągnięcia. Możliwość wykonania uzupełnienia protetycznego bez udziału masy wyciskowej, która posiada swój skurcz - różny w zależności od warunków wykonywania wycisku co w połączeniu ze skurczem gipsu stosowanego do wykonywania modeli protetycznych powoduje, że cała praca jest znacznie dokładniejsza a przez to bardziej szczelna i co za tym idzie jej zastosowanie jest znacznie trwalsze, a sam proces wykonywania pracy protetycznej znacznie krótszy.

Wykonując skan wewnątrzustny zyskujesz także znacznie przyjemniejszą procedurę, która likwiduje stres związany z wykonani\em wycisku masą.

Stosowanie skanera wewnątrzustnego pozwala na wykonanie np. natychmiastowej implantacji wraz z wykonaniem korony w przeciągu tylko 2 godzin! W standardowej procedurze tyle trwałoby tylko stworzenie modelu protetycznego!