Bezbolesne znieczulenie komputerowe

W naszym Centrum niezwykle dbamy o komfort Pacjenta, dlatego też przykładamy wiele uwagi do zapewnienia Pacjentowi bezbolesnego przebiegu każdego, nawet najdrobniejszego zabiegu.

W związku z tym każdy zabieg wykonujemy w znieczuleniu. U nas Pacjent ma pewność, że jeśli tylko zażyczy sobie znieczulenia otrzyma je całkowicie za darmo. Jednocześnie naszym Pacjentom zapewniamy możliwość skorzystania z bezbolesnego znieczulenia komputerowego o handlowej nazwie SleeperOne s4. Umożliwia on wykonanie wszystkich rodzajów najczęściej wykonywanych znieczuleń.

Jednocześnie mikroprocesorowa kontrola ilości i ciśnienia podawanego anestetyku, pozwala uniknąć przykrych dla pacjentów dolegliwości związanych ze znieczuleniami. Dzięki temu Pacjent nie czuje zarówno momentu rozpoczęcia podawania znieczulenia jak i całego podawania znieczulenia, a jednocześnie znieczulenie podawane jest efektywniej zwiększając pewność wykonanego znieczulenia.

Naszym celem jest minimalizacja złych wrażeń i wspomnień związanych z wizytą u dentysty! Naszym celem jest leczyć bez bólu! Zapraszamy - przekonaj się sam!